09169005031

فلنج کوپلینگ

شرکت کیهان افراز زاگرس فروش فلنج کوپلینگ را در مدل های مختلف با مناسب ترین قیمت ارائه می کند. برای خرید فلنج کوپلینگ با همکاران ما تماس بگیرید. برای استفاده از موتور الکتریکی از این کوپلینگ استفاده یم شود همچنین برای  انواع شفت گردان ها مانند شفت هارد ، شفت هارد کروم و.... نیاز است که نیروی گشتاور را از شفتی به شفت دیگر انتقال دهیم، بدین ترتیب در این موارد از این نوع کوپلینگ ها استفاده می کنیم. به وسیله ی کوپلینگ ها می توان اتصال را میان دو شفت برقرار نموده و علاوه بر آن ، ارتعاشات و لرزش های احتمالی و انحراف از محور و حرارت موجود در میان دو شفت را به حداقل می رساند. کوپلینگ محرک از انواع پر کاربرد ترین کوپلینگ ها است. با شناخت صحیح و اصولی قطعات و اتصالات می توان نوع مناسبی از کوپلینگ ها را استفاده کرد.

فلنج کوپلینگ چیست؟

 فلنج کوپلینگ یا کوپلینگ فلنجی یکی از پر کاربردترین انواع کوپلینگ ها می باشد. قیمت فلنج کوپلینگ بسیار مناسب بوده و به همین دلیل برای مصارف مختلف از آن استفاده می شود. فلنج کوپلینگ قدرت انتقال گشتاور بالایی دارد. در دو سمت کوپلینگ محرک ،با توجه به کارایی این کوپلینگ تعداد مساوی سوراخ رزوه دار تعبیه شده تا این کوپلینگ نوسان کمتری داشته باشد. برای کاربرد های مختلف از جمله کاربرد های صنعتی متوسط و صنعتی سنگین از فلنج کوپلینگ استفاده می شود.

فلنج کوپلینگ

خرید کوپلینگ محرک

کوپلینگ های فلنجی دارای ساختاری از نوع صلبی می باشند و برای محور های بدون انحراف می توان از آن ها بهره برد. فلنج کوپلینگ به دلیل هزینه ی پایین راه اندازی بسیار محبوب است. کوپلینگ محرک از نوع محافظ دار را فلنج کوپلینگ بوش دار می گویند. برای خرید کوپلینگ محرک یا فلنج کوپلینگ باید متناسب با مصارفی که دارید نوع مناسبی از این کوپلینگ ها را تهیه کنید. فروش فلنج کوپلینگ از طریق شرکت کیهان افراز زاگرس به صورت اینترنتی برای تمام مشتریان در دسترس است و این مجموعه قادر به تامین تعداد زیادی از کوپلینگ های مورد نیاز مجموعه ی شما می باشد.

فلنج کوپلینگ یک کوپلینگ محرک بین شفت‌های دوار است که از فلنج‌هایی تشکیل شده است که یکی از آنها در انتهای هر شفت ثابت می‌شود، دو فلنج با حلقه‌ای از پیچ و مهره به هم متصل می‌شوند تا درایو کامل شود. کوپلینگ فلنجی به این معناست که دو انتهای لوله را به صورت هم سطح و مهر و موم شده به هم نزدیک کند. این واحد کوپلینگ دو تکه از یک سمت گیرنده کلیدی برای اتصال انتهای فلنجی تشکیل شده است، بنابراین ممکن است با انتهای لوله مخالف، که دارای انتهای فلنجی نیز است، متصل شود. هر فلنج دارای یک دهانه کوپلر نر یا ماده است به طوری که وقتی دو انتها به هم نزدیک می شوند، بدون ایجاد مقاومت یا کشش در مواد عبور داده شده از آنها، در یک راستا قرار گیرند. این روش کوپلینگ نر یا ماده همچنین یک اتصال پایدار ایجاد می کند که در برابر جابجایی مقاوم است و اتصال فلنج را محکم در جای خود نگه می دارد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :