09169005031

کوپلینگ یونیورسال ( کوپلینگ مفصلی)

فروش کوپلینگ یونیورسال یا کوپلینگ چهار شاخ از طریق شرکت کیهان افراز زاگرس انجام می شود. با خرید کوپلینگ مفصلی از طریق این مجموعه می توانید با کیفیت ترین انواع کوپلینگ ها را تهیه نمایید. کوپلینگ یونیورسال جوینت از کوپلینگ هایی است که همانند مفصل میانی دو محور عمل می نماید و با توجه به ویژگی که دارد، به محور ها امکان خم شدن در انواع جهت ها را می دهد.   Universal Couplings موجب اتصال میله های صلب  می شود. کوپلینگ یونیورسال ساخته شده از فلز مقاوم بوده و بیشترین کاربرد آن برای شافت های ارسال حرکت چرخشی استفاده می شود.

خرید کوپلینگ یونیورسال با مناسب ترین قیمت

کوپلینگ چهارشاخ اتصالی است که با استفاده از میله ی صلب صورت می گیرد. استفاده از کوپلینگ یونیورسال معمولا برای محرک هایی است که حرکت دورانی دارند. کوپلینگ مفصلی ،کوپلینگ با سرعت ثابت نمی باشد. کوپلینگ چهارشاخ دارای یک جفت لولا است که نزدیک به یکدیگر و در زاویه ی نود درجه و با استفاده از یک شفت متقاطع متصل شده اند.

برای خرید کوپلینگ چهارشاخ از طریق شرکت کیهان افراز زاگرس اقدام به تهیه ی انواع کوپلینگ مورد نظر نمایید. فروش کوپلینگ مفصلی به صورت اینترنتی از طریق این مجموعه انجام می شود. شرکت کیهان افراز زاگرس فروش مستقیم کوپلینگ یونیورسال یا کوپلینگ مفصلی را با مناسب ترین قیمت ارائه می کند.

کوپلینگ یونیورسال

فروش کوپلینگ چهارشاخ

کوپلینگ یونیورسال جوینت از انواع رایج ترین انواع اتصالات است که به منظور اتصال شفت هایی است که محور های آن در راستای هم قرار ندارند. کوپلینگ مفصلی می تواند اتصالی منعطف را ایجاد کند. مفصل کوپلینگ یونیورسال جوینت ارزان و به صرفه است. استفاده از کوپلینگ مفصلی و سر هم و باز کردن آن آسان می باشد. راندمان انتقال گشتاور کوپلینگ چهارشاخ بسیار بالا است. این مفصل امکان جابجایی زاویه ای را هم فراهم می کند. 

کوپلینگ های یونیورسال :

اتصال یونیورسال نوعی ابزار مکانیکی است که در بسیاری از کاربردها برای انتقال چرخش از طریق شفت‌های کمی نامحور استفاده می‌شود . اصلاح ناهماهنگی توسط طراحی شفت محدود می شود، اما می توان آن را با استفاده از اتصالات چندگانه جهانی تقویت کرد. این کوپلینگ ها برای اتصاات با گشتاور متوست و بالا و انتقا نیروی متوسط مفید بوده شرکت کیهان افزار تولید کننده ی انواع اتصالات یونیورسال و پرینسنتون های یونیورسال میباشد .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :