09169005031
09169005031

کوپلینگ فلزی

10 / 10
از 1 کاربر

فروش بهترین کوپلینگ های فلزی بازار در سال 1403 با قیمت مناسب + کاتالوگ محصولات کوپلینک فلزی موجود 

کوپلینگ فلزی از جمله دسته بندی های اصلی قطعات کوپلینگ محسوب می گردد که می توانید از طریق شرکت کیهان افزار زاگرس خریداری نمائید. کوپلینگ فلزی به دلیل نوع ساختاری که دارد، دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط فیزیکی پیرامون خود می باشد. فروش کوپلینگ فلزی در طرح های متنوع صورت می پذیرد و این چنین با توجه به ساختار فیزیکی تجهیزات مکانیکی، می توان مناسب ترین کوپلینگ فلزی را در سایز مناسب انتخاب نمود. همانطور که می دانید، از قطعات کوپلینگ فلزی برای اتصال دو شفت به یکدیگر مورد استفاده قرار گرفته می شود. در حالت کلی، کوپلینگ ها به عنوان یک محور ثابت عمل می کنند. عمدۀ کاربرد کوپلینگ فلزی را می توانید در محورهای عمودی همچون پمپ های ورتیکال ملاحظه نمائید. جهت انتقال گشتاورهای بالا همچون توربین های بزرگ می توان اقدام به خرید کوپلینگ فلزی نمود.

کوپلینگ فلزی

قیمت کوپلینگ فلزی

قیمت کوپلینگ فلزی بر اساس مدل و سایز آن تعیین می گردد. بنابراین بایستی توجه و دقت کافی نسبت به انتخاب مدل کوپلینگ فلزی داشته باشید. با توجه به اینکه توربین و موتورهای بزرگ بیشتر در معرض لرزش و ارتعاشات شدید قرار گرفته می شوند، با خرید کوپلینگ فلزی می توان از حداکثر توان چنین سیستم هایی بهره برد. ضمن آنکه قطعات کوپلینگ فلزی، قابلیت کاهش لرزش و ارتعاشات بیش از اندازۀ وارد شده را خواهند داشت. قیمت کوپلینگ فلزی را می توانید از طریق مراکز عرضۀ قطعات کوپلینگ و لوازم جانبی آن استعلام نمائید. از جمله انواع کوپلینگ فلزی می توان به کوپلینگ پوسته ای و کوپلینگ فلنجی اشاره نمود. سطح خارجی قطعات کوپلینگ فلزی به نحوی طراحی می شوند که قابلیت تحمل فشار و اصطکاک بالا را دارند. فروش کوپلینگ فلزی در سایزهای متفاوت صورت می پذیرد و بدین ترتیب جهت تأمین انواع کوپلینگ فلزی می توانید با کارشناسان فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس حاصل فرمائید.

کوپلینگ های فلزی:

این دسته از کوپلینگ ها شامل کوپلینگ هایی هستند که تمام بخش های آن ها فلزی میباشد . به صورتی که قسمت های ، نری و مادگی تمامی از فلز بوده و به وسیله ی فشار یا پیچ مهره به هم متصل میشوند کوپلینگ های فلزی برای فیکس کردن کامل و بدون ضربه ی محور های شفت متحرک و محرک استفاده می شوند شرکت کیهان افزار زاگرس مفتخر است که با تولیدات انبوه خود در زمینه ی انواع کوپلینگ از جمله کوپلینگ های فلزی نیاز صنعت را در این مبحث پاسخگو با شد

کوپلینگ های فلزی که دارای لاستیک های ضربه گیر نیستند معمولا در شرایط خاص خود که دور بالا گشتاور راه اندازی بالا بوده استفاده میشوند این نوع کوپلینگ ها بعد از تنظیم لیزری دقیق عمر مفید نسبتا بالایی دارند از لوازم جانبی این کوپلینگ های فلزی میتوان به زنجیر شیم فنر و پیچ و مهره اشاره نمود که در صورت تنظیم دقیق و البته شرایط مناسب عمر نسبتا خوبی دارند شرکت کیهان افزار باگارانتی کردن کوپلینگ های فلزی اطمینان کافی را به مشتریان خود در این موضوع میدهد

کوپلینگ های فلزی عمدتا برای نگه داری و تعمیرات تجهیزات مناسب بوده و باعث عمر بالای تجهیزات از جمله شفت ها می شوند

از انواع آنها میتوانیم به شیم کوپلینگ ها که در بین آنها از ورق های شیم استفاده شده و ، چرخدنده ای ها که برای مصارف انتقال نیرو به صورت محوری و شبکه ای ها که نام دیگر آن ها Grid coupling است ، زنجیری ها که برای استحکام و قدرت بیشتر در انتقال گشتاور از زنجیر استفاده شده  و فلنجی ها اشاره کنیم که اتصالات تمام آنها به صورت فلز-فلز بوده .

 

از انواع این کوپلینگ ها میتوان به تجهیزات زیر اشاره کرد :

 

1مجموع 1 محصول
کوپلینگ زنجیری برند ایران

کوپلینگ زنجیری برند ایران

کوپلینگ های زنجری از انواع کوپلینگ های فلزی میباشند که ...
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر و نظرات ثبت شده