09169005031
09169005031

کوپلینگ ELPEX تایری

10 / 10
از 1 کاربر

فروش کوپلینگ تایری و انواع کوپلینگ ها توسط مرکز کیهان افزار زاگرس انجام می شود و متقاضیان خرید کوپلینگ تایری و سایر کوپلینگ ها می توانند از طریق این مجموعه اقدام به خرید اینترنتی نمایند. کوپلینگ تایری از کوپلینگ های انعطاف پذیر است. از کوپلینگ ELPEX به دلیل سفتی پیچشی و ظرفیت میرایی کم، برای مواردی که دارای الگوی گشتاوری بسیار غیر یکنواخت می باشند می توان بهره برد. استفاده از کوپلینگ تایری برای اتصال شفت هایی با انحراف محوری زیاد نیز انجام می گیرد. خرید کوپلینگ ELPEX را از این مجموعه با بهترین قیمت انجام دهید.

مزایای کوپلینگ ELPEX

کوپلینگ تایری دارای مزایای زیادی است که در ادامه به آن اشاره می کنیم:

  • کوپلینگ ELPEX  را بدون نیاز به جابجایی می توان تعویض نمود.
  • از کوپلینگ ELPEX برای نصب به صورت افقی، عمودی و یا نصب در هر زاویه ای می توان بهره برد.
  • به منظور معکوس کردن عملیات یا عملکرد با تغییر جهت بار می توان از کوپلینگ ELPEX استفاده کرد.
  • در صورتی که لاستیک کوپلینگ ELPEX فرسوده شود، قطعات فلزی در این کوپلینگ بدون تماس با هم می توانند روی یکدیگر بچرخند.
  • لاستیک کوپلینگ تایری به روغن کاری نیازی نداشته و به همین دلیل تعمیرات و نگهداری این کوپلینگ ها بسیار کم است.

کوپلینگ ELPEX تایری

خرید کوپلینگ تایری

خرید کوپلینگ ELPEX را با مناسب ترین قیمت از طریق مجموعۀ کیهان افزار زاگرس انجام دهید. این مجموعه انواع کوپلینگ ها را مناسب برای مصارف مختلف ارائه می دهد به همین دلیل از طریق این مرکز می توانید خرید کوپلینگ تایری و انواع کوپلینگ های مورد نیاز خود را انجام دهید. فروش کوپلینگ ELPEX به صورت اینترنتی از طریق سایت انجام می گیرد و افراد برای خرید کوپلینگ ELPEX نیازی به مراجعه ی حضوری نداشته و می تواند به راحتی کوپلینگ ELPEX را در تعداد مورد نظر از این مجموعه انجام دهند.

این دسته از کوپلینگ ها بسیار انعطاف پذیر هستند و واکنش های پیچشی ندارند. کوپلینگ های تایری به علت سختی پیچشی و پتانسیل میرایی موجود در متریال لاستیکی برای اتصال ماشین های کنار هم و با الگوی گشتاور غیر یکنواخت بسیار مناسب اند.همچنین برای اتصال محورهایی با ناهمسانگردی زیاد هم مورد استفاده قرار میگیرند. این کوپلینگ ها در اندازه های متفاوت و با گشتاور نامی بین 24 تا 14500 نیوتن متر ساخته میشوند. کوپلینگ های تایری جهت نصب در موقعیت های افقی، عمودی یا تحت هر زاویه ای مناسب اند و برای پیچش با الگوهای مختلف و یا حرکت در جهت مخالف در یک زمان کوتاه تعبیه شده اند. لاستیک وسط کوپلینگ از جنس الاستیک است و با توجه به فاصله ی موجود بین قسمت های متصل به شفت ها میتوان لاستیک را براحتی تعویض کرد. یکی دیگر از مزیت های این مدل کوپلینگ ها این است که در صورت خرابی قسمت لاستیکی، دو قسمت فلزی با یکدیگر هیچ برخوردی پیدا نمیکنند و از آسیب رسیدن به سیستم جلوگیری میشود. لاستیک وسط را می توان از نوع لاستیک های طبیعی تهیه کرد که میتوانند دمای بین منفی 50 تا مثبت 50 درجه را تحمل نمایند و یا میتوان لاستیک هایی از نوع کلروپرن تهیه کرد که دمای 15 تا 70 درجه را تحمل مینمایند و در برابر آتش نیز مقاوم اند و در صورت بلا استفاده ماندن عمر بسیار بالایی دارند.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :