09169005031
09169005031

کوپلینگ S-FLEX TYPE ضد انفجار

10 / 10
از 1 کاربر

فروش کوپلینگ ضد انفجار یا کوپلینگ S-FLEX TYPE توسط مرکز کیهان افزار زاگرس انجام می گیرد. برای خرید کوپلینگ S-FLEX TYPE از طریق این مجموعه می توانید این کوپلینگ را در نوع مرغوب و با کیفیت تهیه کنید. کوپلینگ S-FLEX TYPE به منظور اتصال دو شافت افقی و عمودی به کار می رود. کوپلینگ ضد انفجار برای مصارف مختلف به کار می رود. این کوپلینگ ها با به حداقل رساندن ارتعاشات و لرزش ها از آسیب به سیستم جلوگیری می کنند.

کاربرد کوپلینگ ضد انفجار

کوپلینگ S-FLEX TYPE برای مصارف مختلف به کار می رود. این کوپلینگ ها بسیار رایج هستند و برای مصارفی همچون دمنده های پیستونی دوار، تسمه های نقاله، پمپ های فیبر کال، نوار نقاله، درایو پروانه، سیستم عامل بلند کردن ، شیر های کشویی، کارخانه های تولید بذر، پمپ های پروانه،  پمپ های روغن، چرخ دنده های چرخ دستی ، ماشین آلات نساجی، پمپ های دنده ای ، گیرکوپلینگ رنک، دستگاه های برش، درایو هماهنگ کننده موتور به کار می روند. به همین دلیل است که صنعتگران از کوپلینگ ضد انفجار استفاده ی بسیار زیادی دارند.

کوپلینگ S-FLEX TYPE ضد انفجار

ویژگی کوپلینگ S-FLEX TYPE

کوپلینگ ضد انفجار دارای ویژگی های خاصی است و به همین جهت از کوپلینگ S-FLEX TYPE می توان برای مصارف خاص بره برد. در ادامه ویژگی های کوپلینگ S-FLEX TYPE را نام می بریم:

  • ضد سایش
  • کم وزن
  • ضد انفجار
  • مقاوم در دما تا 100 درجه سانتی گراد
  • مقاومت بالا
  • سبک

خرید کوپلینگ ضد انفجار

خرید کوپلینگ ضد انفجار را از طریق مجموعۀ کیهان افزار زاگرس انجام دهید. این مجموعه فروش کوپلینگ S-FLEX TYPE را با مناسب ترین قیمت ارائه می کند. این مجموعه انواع کوپلینگ ها از جمله کوپلینگ ضد انفجار را ارائه می دهد. برای خرید کوپلینگ S-FLEX TYPE یا کوپلینگ ضد انفجار می توانید به صورت انلاین خریدتان را با تماس با همکاران ما انجام دهید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :