09169005031
09169005031

کوپلینگ N-EUPEX

10 / 10
از 1 کاربر

کوپلینگ N-EUPEX با عنوان کوپلینگ KB یا کوپلینگ لقمه ای در سطح بازار شناخته می شود. شرکت کیهان افزار زاگرس توانسته اند در لیست محصولات خود و دسته بندی کوپلینگ های انعطاف پذیر، موفق به فروش کوپلینگ ان یوپکس گردند. از قابلیت های کوپلینگ N-EUPEX می توان به جبران نمودن ناهماهنگی های ناشی از حرکات شفت اشاره نمود. این نوع کوپلینگ دارای قابلیت ایجاد نیروهای ترمیمی را دارند. با توجه به داشتن رابرهایی از جنس لاستیک نیتیل، دارای خواص انعطاف پذیری بالایی می باشند. کوپلینگ ان یوپکس از طریق الاستومرهای انعطاف پذیر ساخته می شود و بدین ترتیب قابلیت تحمل فشار و ضربات شدید در محور محرک شفت ها را دارند. در حالت کلی، نصب کوپلینگ N-EUPEX در راستای کاهش میزان ناهماهنگی محورها و همچنین انعطاف پذیری سیستم های مکانیکی صورت می پذیرد. با انتخاب سایز مناسب کوپلینگ ان یوپکس می توانید از بروز صدمات جدی به تجهیزات مکانیکی جلوگیری نمائید.

کوپلینگ N-EUPEX

قیمت کوپلینگ N-EUPEX

قیمت کوپلینگ N-EUPEX به سایز و مدل آن وابسته است. در طراحی و ساخت انواع موتور و ژنراتور می توان از قابلیت های کوپلینگ ان یوپکس استفاده نمود. برای انتقال نیروی گشتاور می توان مناسب ترین سایز و نوع کوپلینگ را انتخاب نمود. کوپلینگ N-EUPEX قابلیت آن را دارد که بتواند گرمای موتور قسمت های محرک را به سایر قطعات منتقل نکند. جهت کاهش اثر شوک وارده از سوی نیروی خارجی می توان به کوپلینگ ان یوپکس اشاره نمود. قطعات کوپلینگ به نحوی است که دارای قابلیت چندین عملکرد مختلف در یک ماشین می باشند. قیمت کوپلینگ ان یوپکس را می توانید از مراکز عرضۀ قطعات کوپلینگ استعلام نمائید. از جمله عملکردهای مثبت کوپلینگ N-EUPEX، می توان به انتقال نیرو و قدرت در سیستم های مکانیکی بین یک محور با شافت محرک به یک محور دیگر با شافت متحرک اشاره نمود. در صورت نیاز به خرید کوپلینگ N-EUPEX با قیمت ارزان و کیفیت بالا می توانید به شرکت کیهان افزار زاگرس مراجعه نمائید.

کوپلینگ های N-EUPEX به چهار تایپ تقسیم بندی میشوند: A,B,D,H

 N-EUPEX TYPE A

این مدل کوپلینگ ها جزو دسته کوپلینگ های انعطاف پذیر هستند و ساختار بسیار ساده ای دارند.

این کوپلینک ها از دو هاب از جنس فولاد و قطعات انعطاف پذیر الاستومتری (رابر) تشکیل میشوند. میزان انعطاف پذیری این کوپلینگ ها با وارد شدن نیروهای فشاری و خمشی مورد آزمایش قرار میگیرد و سختی رابرها نیز بر اساس محیط و شرایط کار تعیین میشود.

گشتاور موتور از طریق اتصال شفت-هاب، از محرک به متحرک منتقل میشود که این کار بوسیله هاب و رابر انجام میشود. این مدل کوپلیگها 23 سایز دارند و با توجه به گشتاوری معادل 19 الی 62000 نیوتن بر متر تقسیم میشوند.

به دلیل انعطاف پذیری، رابرهای الاستومتر دارای فشار فشرده سازی بسیار بالایی هستند و دمای قابل تحمل توسط آنها را می توان بر اساس انتخاب متریال تغییر داد.


انواع کوپلینگ ان یوپکس

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :