09169005031
09169005031

کوپلینگ ROTEX

10 / 10
از 1 کاربر

کوپلینگ روتکس از دیگر انواع کوپلینگ انعطاف پذیر به شمار می رود. امکان تهیۀ این نوع کوپلینگ از طریق شرکت کیهان افزار زاگرس برای عموم صنعت گران فراهم می باشد. خرید کوپلینگ ROTEX به دلیل نصب آسان، عملکرد بالا، فاقد روغن کاری و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری آن اشاره نمود. لازم به ذکر است که میزان چگالی گشتاور قطعات کوپلینگ روتکس در مقابل ابعاد و وزن بسیار بالا می باشد. از دیگر مشخصه های مهم کوپلینگ روتکس می توان به تحمل گشتاورهای بالا و قابلیت جذب لرزش، ارتعاشات و شوک وارده اشاره نمود. کوپلینگ های روتکس از نوع کوپلینگ عنکبوتی و انعطاف پذیر پیچشی به شمار می رود که قابلیت انتقال گشتاورهای مثبت و زیادی را دارند. قیمت کوپلینگ ROTEX بر اساس شاخص های متعددی منجمله ابعاد و سایز تعیین می گردد. فروش کوپلینگ روتکس با عناوین دیگری همچون کوپلینگ آرواره ای، کوپلینگ پلی اورتانی، کوپلینگ پنجه ای و ... صورت می پذیرد.

کوپلینگ ROTEX

قیمت کوپلینگ روتکس

قیمت کوپلینگ روتکس بر اساس جنس متریال و سایز آنها تعیین می گردد. بدین ترتیب کوپلینگ ROTEX را می توانید جایگزین کوپلینگ های KB و کوپلینگ HRC نمائید. قطعات کوپلینگ جهت اتصال دو شفت دوار به کار برده می شود و بدین ترتیب انتقال نیرو و گشتاور را با کیفیت بالا مهیا می سازد. بدین ترتیب متناسب با نیاز سیستم های مکانیکی، به سهولت می توانید سایز مناسبی از کوپلینگ روتکس را خریداری نمائید. از مهمترین ویژگی های کوپلینگ ROTEX، می توان به کاهش ناهمراستایی و عدم تراز بودن آن اشاره نمود. با نصب کوپلینگ روتکس به سهولت می توان حرکت قطعات شفت را در یک محور معین به طور منظم تنظیم نمود. در حالت کلی، جهت خرید کوپلینگ روتکس می توانید با کارشناسان فروش شرکت کیهان افزار زاگرس تماس حاصل فرمائید. از طریق این مجموعۀ معتبر با آسودگی خاطر می توانید محصولات با کیفیتی را تهیه نمائید.

کوپلینگ روتکس 

کوپلینگهای روتکس ازمنظر کارکرد همانند بسیاری از کوپلینها دیگر هستند . اما آنچه که کوپلینگهای روتکس رو از دیگر کوپلینگها متمایز می سازد نه تنها نحوه عملکرد بلکه ویژگیهای دیگری از جمله  تنوع از نظر اندازه و سایز و همچنین جنس و متریال تولید این نوع کوپلینگها است . کوپلینگ روتکس بسته به نوع کاربری که دارد انتخاب میشود . و باتوجه به گستره وسیع کوپلینگ روتکس دست مهندسان و تکنسینها را در انتخاب مناسب باز میگذارد.در حال حاضر کوپلینگ های روتکس جزو پرکاررد ترین کوپلینگها در جهان هستند.

 

کوپلینگهای روتکس معمولآ از سه جنس رایج  آلومینیوم  چدن فولاد و  استنلس استیل  ساخته می شوند .

کوپلینگهای آلومینیومی روتکس بلحاظ دقت و ظرافتی که دارند در دستگاههای دقیقی مثل تراش CNC که تلرانس بسیار کمی دارند اسفاده میشود. بطوریکه در رفت و برگشت قطعه را دقیقآ در محل اولیه خود با کمترین ضریب خطا قرار میدهد .

 

جنس کوپلینگ روتکس

هرکدام از این متریالها تحمل فشار و گشتاور منحصر به خود را دارند. کوپلینگ آلومینیومی روتکس در محلهایی که گشتاور و فشار کمتری نیاز است مورد استفاده قرار می گیرند. درحالیکه کوپلینگ فولادی روتکس قابلیت تحمل گشتاور بیشتری نسبت به کوپلینگ روتکس از جنس چدن و کوپلینگ روتکس از جنس آلومینیوم را دارا هستند.کوپلینگهای روتکس اگرچه از ابعاد کوچکتری  نسبت به کوپلینگهای دیگر برخوردار هستند ولی در عمل کارایی بهتری نسبت کوپلینگهای دیگر دارند مزید برآن قیمت مناسب آنها یکی دیگر از علل مرغوبیت این کوپلینگ ها شده تا مورد توجه صنعت قرار بگیرند.

 

ضربه گیر کوپلینگ روتکس

در کوپلینگ روتکس برای  جلوگیری از انتقال ضربه به محور از ضربه گیر با جنس پلی اورتان استفاده میشود .ضربه گیرهای پلی اروتانی معمولا از انعطاف پذیری فوق العاده خوبی برخوردار هستند . و از دیگر ویژگیهای مهم وبارز آنها کارکردن دردماهای سرد 50- زیر صفر برای محیط های سردسیر  دماهای  حدود 120 درجه سانتی گراد برای محیط های گرمسیر است . این ضربه گیرها در محیط های اسیدی و روغنی نفتی و آب شور دریا ازکارایی بسیار خوبی نسبت به ضربه گیرهای لاستیکی و غیره برخوردار هستند .

کوپلینگ روتکس در حال حاضر در شرکت کیهان افزار زاگرس  با سه نوع متریال آل.مینیوم  چدن  و  فولاد با قیمت مناسب تولید و تآمین میشود .

جهت کسب دانش بیشتر و مشاوره فنی در خصوص انتخاب و بکارگیری کوپلینگ های روتکس میتوانید با کاشناسان تماس گرفته یا سوالات خود در صفحه پیام کیهان افزار زاگرس قرار دهید .

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :