09169005031
09169005031

کوپلینگ TSCHAN

10 / 10
از 1 کاربر

فروش کوپلینگ TSCHAN از طریق سایت مجموعۀ کیهان افزار زاگرس انجام می گیرد. برای خرید کوپلینگ توسچان و سایر برند ها از طریق این مجموعه با کیفیت ترین کوپلینگ ها را سفارش دهید. کوپلینگ توسچان دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و شامل تنوع می باشد. با استفاده از کوپلینگ توسچان می توان ارتعاشات را به حداقل رساند. کوپلینگ TSCHAN دارای مقاومت بالایی بوده و بسیار با دوام است.

خرید کوپلینگ TSCHAN

برند توسچان یکی از برند های معتبر کوپلینگ ها است. محصولات توسچان شناخته شده هستند و دارای سطح کیفی بالایی می باشند. برای خرید کوپلینگ TSCHAN می توانید از طریق مجموعۀ کیهان افزار زاگرس انواع کوپلینگ مورد نظر خود را تهیه کنید. کوپلینگ TSCHAN از جمله کوپلینگ های پر مصرف است. این کوپلینگ با توجه به خصوصیاتی که دارند مورد توجه صنعت گران قرار گرفته اند و در صنایع مختلف از آن استفاده می شود.

کوپلینگ TSCHAN

فروش کوپلینگ توسچان

کوپلینگ توسچان برای انتقال نیرو میان دو شفت مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله ی کوپلینگ توسچان ، ارتعاشات و ناهماهنگی ها از بین می رود. این کوپلینگ موجب از بین رفتن ناهماهنگی های میان محرک و متحرک می شود. کوپلینگ TSCHAN نامتعادلی شفت را در تمامی جهات جبران می نماید و تاثیرات ناشی از ارتعاشات ماشین آلات را به مناطق امن انتقال داده و از آسیب دیدن تجهیزات جلوگیری می کند. در کوپلینگ TSCHAN ، گشتاور از طریق حلقه لاستیکی که ضد لرزش است ،انتقال پیدا کرده و موجب هماهنگی محرک و متحرک می شود.  

فروش کوپلینگ TSCHAN از طریق سایت انجام می گیرد و شما با تماس با همکاران ما می توانید نسبت به خرید کوپلینگ TSCHAN اقدام نمایید. فروش کوپلینگ توسچان به صورت اینترنتی از طریق این مجموعه انجام می گیرد و شما می توانید کوپلینگ TSCHAN و انواع برند های معتبر کوپلینگ را در این مرکز یافته و خریداری کنید. 

این کوپلنگ ها یک اتصال بین دو هاب پنجه دار هستند، بین هاب ها یک واسطه ی لاستیکی قرار داده میشود که انعطاف پذیری کوپلینگ را به شدت افزایش میدهد.

رابر انعطاف پذیر گشتاور را منتقل میکند و ارتعاشات و بارهای پیچشی هم توسط همین رابر خنثی میشوند.

برای رابر این کوپلینگ که از جنس NBR است، سختی (SHORE A)  مناسب است. رابر نباید در معرض نور مستقیم خورشید، روغن، اسید و رطوبت بالای 65 درصد  قرار گیرد چرا که هر کدام از این موارد باعث کاهش عمر این رابرها میشود. 

کوپلینگ های TSCHAN به چند دسته تقسیم میشوند که در ادامه دسته بندی این کوپلینگ ها ارائه میشود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :