09169005031

کوپلینگ KB

برای خرید کوپلینگ KB و انواع کوپلینگ ها از طریق مجموعۀ کیهان افزار زاگرس می توانید اقدام نمایید. فروش کوپلینگ KB به صورت مستقیم با کمترین قیمت انجام می گیرد.

ویژگی های کوپلینگ لقمه ای

کوپلینگ لقمه ای از انواع کوپلینگ های انعطاف‌ پذیر است که انتقال نیرو را از محور محرک به متحرک انجام می دهد. ساختار کوپلینگ KB  به این صورت است که با برخورد دندانه های موجود بر روی یک هاب به سوراخ های متناظر که با ضربه گیر های الاستیک محافظت می‌شوند ، نیرو و گشتار انتقال می یابد.

کوپلینگ لقمه ای تحمل گشتاور زیادی داشته و به همین دلیل از آن به منظور انتقال نیرو الکتروموتور به گیربکس در ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. کوپلینگ KB  دارای دوام بسیار بالایی شرایط آب و هوایی مختلف می باشد.

کوپلینگ KB

ساخت کوپلینگ لقمه ای در حالت طراحی استاندارد با استفاده از ضربه گیر های انعطاف پذیر از جنس لاستیک مصنوعی می باشد. بدنه ی این کوپلینگ ها از چدن خاکستری است. استفاده از کوپلینگ KB برای پمپ ‌های پیستونی، کمپرسور ‌های پیستونی و … می باشد. فروش کوپلینگ لقمه ای با مناسب ترین قیمت از طریق این مجموعه انجام می گیرد.

خرید کوپلینگ KB

کوپلینگ KB دارای مدل های مختلفی است و در بازار فروش کوپلینگ KB در انواع مختلف انجام می گیرد. استفاده از کوپلینگ لقمه ای برای انتقال گشتاور تا 2800 نیوتن بر متر می باشد. کوپلینگ N-EUPEX را در حالت های مختلف به کار می برند. خرید کوپلینگ لقمه ای و انواع کوپلینگ ها را در نوع استاندارد و اصلی از این مجموعه انجام دهید. این کوپلینگ ها مصارف متعددی دارند و نوع کوپلینگ ساده شامل سه قسمت پنجه، مادگی و لاستیک‌های ضربه گیر است. نوعی از کوپلینگ لقمه ای نیز وجود دارد که برای شرایطی که فاصله ای میان محرک و متحرک به دلایلی مانند آلودگی، رطوبت، گرما یا مورد دیگر مناسب است. خرید کوپلینگ لقمه ای را از طریق مرکز کیهان افزار زاگرس با قیمت بسیار مناسب انجام دهید.

کوپلینگ های KB :

نوع دیگر از سری کوپلینگ های لاستیکی کوپلینگ های KB  هستند که درون آن ها لاستیک هایی همانند کوپلینگ های NEUPEX وجود دارد تا ضربه را دمپ کند جنس این کوپلینگ ها از چدن بوده که برای مصارف مختلف قابل استفاده است از جمله مصارف این کوپلینگ ها میتوان به انواع کمپرسور های پیستونی و گردشی و پمپ های بزرپ و کوچک گشتاوری اشاره نمود

محدودیت انتقال گشتاور این نوع کوپلینگ ها تا نزدیک به 3000 نیوتن متر است این کوپلینگ ها از بخش های پنجه لاستیک و همچنین قسمت مادگی که لاستیک و پنجه در آن قرارا میگیرد تشکیل شده است

شرکت کیهان افزار زاگرس سازنده ی تمامی سایز های KB برای تمامی مصارف صنعتی بزرگ و کوچک میباشد

ضربه یر های این کوپلینگ ها نیز از جنس نسبتا خوبی هستند که ضربه های آنی و لحظه ای را دفع میکنند و باعث طوا عمر بیشتر این قطعه و همچنین دیگر تجهیزات میشوند

ویژگی های کوپلینگ KB به شرح زیر است:

  • با توجه به اینکه قسمت نری در قسمت مادگی فیکس می شود امکان گیر کردن شی خارجی در هنگام چرخش کوپلینگ کمتر می شود.
  • کم هزینه بودن تعویض لاستیک های این مدل کوپلینگ نسبت به کوپلینگ های همتای آن.
  • کوتاه بودن طول کلی این کوپلینگ ها نسبت به سایر کوپلینگ های همتای خود
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :