09169005031
09169005031

کوپلینگ امگا

10 / 10
از 1 کاربر

کوپلینگ امگا یکی از انواع کوپلینگ انعطاف پذیر محسوب می گردد که می توانید از طریق شرکت کیهان افزار زاگرس با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمائید. هدف از خرید Coupling Omega قابلیت و توانایی بالای این قطعه در برابر موقعیت های ناهمراستایی شفت ها می باشد. در حالت کلی، خرید کوپلینگ امگا برای اتصال دو شفت به کار برده می شود و نقش بسزایی بر روی عملکرد تجهیزات مکانیکی دارد. لازم به ذکر است که کوپلینگ های انعطاف پذیر و لاستیکی شرکت رکسنورد آمریکا با عنوان کوپلینگ امگا شناخته می شود. در صنعت ماشین سازی و ساخت تجهیزات مکانیکی، شاهد خرید کوپلینگ امگا در سایزهای متفاوت هستیم. کوپلینگ های Omega دارای قابلیت ارتجاعی می باشد و می تواند تأثیر مستقیم بر روی افزایش طول عمر سیستم های مکانیکی دارد. کوپلینگ امگا به صورت چند تکه ای ساخته می شود و فاقد روغن کاری است.

کوپلینگ امگا

قیمت کوپلینگ امگا

قیمت کوپلینگ امگا بر اساس سایز و کیفیت متریال به کار رفته در آن تعیین می گردد. از دیگر ویژگی های Coupling Omega، می توان به قابلیت نصب آسان آن اشاره نمود. از مواد پلی اورتان مخصوص در فرآیند تولید کوپلینگ امگا استفاده می  شود تا دوام و مقاومت بالایی در برابر فرسودگی داشته باشند. لازم به ذکر است که فروش کوپلینگ امگا در رنگبندی متفاوت سبز، نارنجی و زرد صورت می پذیرد. هر کدام از آنها دارای یک سری ویژگی های منحصر بفرد هستند. معمولاً کوپلینگ امگا با پوشش خارجی به رنگ نارنجی، دارای قابلیت تحمل بالا در برابر ظرفیت ناهماهنگی و ناهمراستایی می باشد. این در حالی است که کوپلینگ امگا رنگ سبز در محیط های گرم و مرطوب بسیار کاربردی هستند. خرید کوپلینگ امگا رنگ زرد برای به کار گیری در ماشین آلات سنگین صورت می پذیرد. جهت استعلام قیمت کوپلینگ امگا و خرید انواع آن می توانید به شرکت کیهان افزار زاگرس مراجعه نمائید.

کوپلینگ اومگا (OMEGA) :

کوپلینگ امگا (omega coupling) جزو کوپلینگ های انعطاف پذیر می باشد. اتصال دو طرف کوپلینگ امگا از طریق مواد پلی یورتانی مرغوب است و تا حدودی قابلیت جبران ناهمراستائی میان دو شفت را دارد.

از جمله ویژگی های کوپلینگ های طرح امگا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱- انتقال گشتاور بیشتر با استفاد از کوپلینگ با سایز کوچکتر

۲- استفاده از کوپلینگ کوچک تر در مواقع برخورداری از قطر شفت بزرگتر

۳- فیوز بودن و قطع ارتباط دو طرف در مواقع اضطراری

۴-سبک بودن و عدم نیاز به روغنکاری

۵- نصب و تعویض بدون نیاز به جابجائی تجهیزات

۶- استفاده برای فواصل بین دو سر شفت تا ۳۰۰ میلیمتر

۷- نگهداری آسان

از معایب این کوپلینگ می توان به غیر قابل تعمیر بودن آن اشاره کرد و در صورتیکه اتصال بین دو سمت قطع شود باید کوپلینگ تعویض شود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :