09169005031

شیمز کوپلینگ یا کوپلینگ دیسکی

شیمز کوپلینگ با قیمت ارزان در شرکت کیهان افراز زاگرس عرضه می شود. به منظور خرید شیمز کوپلینگ با بهترین قیمت از طریق این مرکز معتبر و با سابقه، خریدی آسان را تجربه کنید. شیمز کوپلینگ ، قطعاتی با قابلیت انعطاف می باشند که توان محور بوده و به مانند دیسک ‌های یک ‌پارچه ‌ای هستند که این قطعات ساخته شده از مواد کامپوزیتی پیشرفته هستند. در شیمز کوپلینگ ، بوش هایی در نظر گرفته شده اند که از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. شیمز کوپلینگ که نام دیگر آن کوپلینگ های دیسکی است مورد استفاده در صنایع مختلف همچون شرکت های سیمانی ، صنایع پتروشیمی ، صنایع معدنی ، شرکت های فولاد سازی و... هستند.

کاربرد شیمز کوپلینگ

استفاده از شیمز کوپلینگ به منظور غلبه بر ناهمراستایی محوری و شعاعی انجام می شود و یکی از مهم ترین اهداف استفاده از شیمز کوپلینگ عدم ایجاد آسیب های ناشی از بار های دینامیکی می باشد که بسیار کمک کننده خواهد بود. کوپلینگ های دیسکی دارای استحکام بالایی بوده و نگهداری بسیار آسانی دارد. تعویض شیمز کوپلینگ ساده بوده و بدون تغییرات محرک و متحرک قابل انجام است.

 شرکت کیهان افراز زاگرس تنوع بالایی از کوپلینگ ها را در برند های معتبر با مناسب ترین قیمت عرضه می نماید.

شیمز کوپلینگ

خرید شیم پک کوپلینگ

فروش شیم پک کوپلینگ و کوپلینگ های دیسکی به عنوان المان‌ های قابل انعطاف توان محور، در اندازه ها و ابعاد گوناگون و همچنین با در نظر گرفتن ظرفیت تحمل گشتاور های مختلف انجام می گیرد و انتخاب و خرید نوع مناسب از آن بسیار مهم است. برای خرید شیمز کوپلینگ با توجه به کیفیت آن خریدتان را انجام دهید همچنین به دلیل تنوع بالای شیمز کوپلینگ ، باید نوع مناسبی از آن را متناسب با استفاده تهیه کنید. شرکت کیهان افراز زاگرس یکی از کامل ترین عرضه کننده و مراجع کوپلینگ می باشد و برای خرید شیم پک کوپلینگ و انواع کوپلینگ ها می توانید از طریق این مجموعه خریدی مطمئن را تجربه کنید. فروش شیم پک کوپلینگ به صورت غیر حضوری و سفارش گیری آنلاین از طریق این سایت این مجموعه انجام می گیرد.

شیم پک کوپلینگ ها :

کوپلینگ های شیم و دیسکی برای جلوگیری از شکستن و آسیب هایی که به شفت الکترو موتور یا شفت های محرک و متحرک جلوگیری میکند به صورتی که در بین ان از ورق های شیم و یا دیسکت های فلزی که قابلیت ارتجاعی کمی دارند استفاده شده است  . کوپلینگ های شیم شرکت کیهان افزار زاگرس در ابعاد و ظرفیت های گوناگون مطابق شرایط بارگزاری طراحی و ساخته می شوند.
کوپلینگ‌ فنری و شیم پک کوپلینگ ها ، کوپلینگ هایی  هستند که درون آن ها در مد های کاری لقی و جابجایی ومجود ندارد و همچنین دارای استحکام بالا دارند و بدون تعمیر و نگهداری خاصی مورد استفاده قرار میگیرند .
امکان خلاص کردن یا تعویض فنر (شیمز) شیم پک کوپلینپ ها  بدون جابه جایی خاصی مابین محرک و متحرک وجود دارد.
به دلیل جنس بسیار خوب کوپلینگ های شرکت کیمیا امکان کارکردن تا دما های بالا نیز وجود دارد

شرکت کیهان افزار زاگرس یکی از بزرگترین تولید کننده های این کوپلینگ ها در ایران میباشد که تمامی محصولات ما طبق تمامی استاندارد های جهانی این نوع شیم پک کوپلینگ ها میباشد که شما میتوانید با مراجع و یا تماس با ما سفارش خود را ثبت و نیاز خود را رفع نمایید .

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :