09169005031
09169005031

کوپلینگ های اتصال سریع

10 / 10
از 1 کاربر

فروش کوپلینگ اتصال سریع در شرکت کیهان تجهیز در نظر گرفته شده و شما می توانید خرید را به صورت آنلاین از طریق این مجموعه انجام دهید. کوپلینگ اتصال سریع وسیله ای است که اتصال و قطع اتصال فوری را میان لوله ها و شلنگ ها در سیستم های هیدرولیک، پنوماتیک و صنعتی به ایجاد می کند. عملکرد  کوپلینگ های اتصال سریع به صورت ساده و سریع است و کاربر می تواند لوله یا شیلنگ را در زمان فوری و به سادگی متصل و جدا نماید.  

مزیت کوپلینگ های اتصال سریع

در واقع مزیت اصلی کوپلینگ اتصال سریع  ، سرعت و سهولت اتصال است و با استفاده از کوپلینگ اتصال سریع می توان اتصال سریع  ساده ای را میان دو قطعه انجام داد. بخصوص در مواردی که نیاز است ، اتصال و جداسازی به صورت مکرر انجام شود ، بسیار مهم و ضروری است.  کوپلینگ های اتصال سریع معمولا اتصال محکمی دارند و دارای سیستم قفل می باشند. به همین دلیل استفاده از این کوپلینگ ها بدون نشتی خواهد بود. کوپلینگ های اتصال سریع در انواع مختلفی به فروش می رسد که با توجه به نوع استفاده می توانید خرید کوپلینگ های اتصال سریع را انجام دهید.

کوپلینگ های اتصال سریع

خرید کوپلینگ اتصال سریع

بسیار مهم است که خرید کوپلینگ اتصال سریع را از مجموعه های معتبر انجام دهید تا از کیفیت کوپلینگ اتصال سریع اطمینان حاصل کنید. انتخاب کوپلینگ های اتصال سریع در برند های معتبر موجب دوام بالاتر این کوپلینگ ها خواهد شد و نیاز به خرید های مکرر را از بین می برد. برای خرید کوپلینگ اتصال سریع از طریق سایت شرکت کیهان تجهیز اقدام نموده و با تماس با همکاران ما انواع کوپلینگ ها را سفارش دهید. این مجموعه با فروش مستقیم انواع کوپلینگ مورد نیاز در صنایع مختلف ، قادر به تامین تعداد زیادی کوپلینگ برای مجموعه ها می باشد.

کوپلینگ‌های رهاسازی سریع برای جفت کردن خطوط سیال با تجهیزات سیستمی که نیاز به اتصال و قطع مکرر دارند استفاده می‌شوند. آنها در هر دو کاربردهای پنوماتیک و هیدرولیک برای ساخت یا قطع اتصال خط لوله سیال استفاده می شوند. این به خوبی به عنوان اتصال سریع، کوپلینگ سریع یا اتصال سریع شناخته می شود. کوپلینگ سریع را می توان از فولاد ضد زنگ SS316، فولاد کربنی و مواد برنجی عملاً برای هر کاربرد احتمالی ساخت. اندازه اتصالات از 1/4 اینچ تا 2 اینچ در دسترس است. فشار کاری بسته به اندازه بدن تعیین می شود.

شرکت کیهان افزار زاگرس با توجه به نیاز صنعت و جامعه به کوپلینگ ها ی اتصال سریع و دیگر تجهیزات اتصال سریع مجموعه ای کامل از این گونه تجهیزات گردآوری کرده شما میتوانید با تماس و مراجعه به شرکت محصول و تجهیز مورد نیاز خود را تهیه کنید

ارسال نظر و نظرات ثبت شده