09169005031

کوپلینگ HRC

کوپلینگ HRC یکی دیگر از انواع کوپلینگ موجود در بازار محسوب می گردد که توسط مجموعه کیهان افزار زاگرس به فروش می رسد. جهت خرید کوپلینگ HRC بایستی سایز و جنس متریال به کار رفته در آن را مد نظر قرار دهید. کوپلینگ HRC با عنوان تجاری Fenner Group ثبت می شود. این نوع کوپلینگ دارای 2 نیمه چدن و 2 بوش مخروطی روی یک توپی H Flange و یا روکش F Flange می باشد که قابلیت اتصال به شفت ها را دارند. البته لایه میان آن یک لاستیک عنکبوتی شکل است که همانند کمک فنر عمل می کند. عملکرد این قطعه پلاستیکی به نحوی است که قابلیت جذب لرزش و ارتعاشات های ناشی از حرکت ماشین صنعتی را دارد. خرید کوپلینگ HRC می تواند انحرافات موازی در حد 0.5 میلی متر و همچنین عدم انطباق محوری را به میزان 1.5 میلی متر مرتفع سازد. عمدتاً کاربرد کوپلینگ اچ آر سی را می توان برای شفت هایی با بوش مخروطی تا 90 الی 130 میلی متر مشاهده نمود، لیکن در صورت بروز انحراف نیاز به استفاده از کلید می باشد.

کوپلینگ HRC

خرید کوپلینگ HRC

خرید کوپلینگ HRC برای طراحی انواع ماشین صنعتی صورت می گیرد. از این نوع کوپلینگ ها در راستای انتقال نیرو و همچنین جبران عدم انطابق بوجود آمده در اتصالات شفت و در عین حال جهت مستحکم نمودن اتصال در زمان لرزش های زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. فروش کوپلینگ HRC در لیست انواع کوپلینگ انعطاف پذیر مشهود است چون قابلیت مرتفع نمودن ناهمگونی و در عین حال غیر هم سطح بودن میان دو قطعه متصل به یکدیگر را بوجود آورد. از دیگر مزایای کوپلینگ HRC می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ایمن بودن
  • قابلیت حمل بالا
  • سرعت بالای کوپلینگ
  • مقاومت در برابر لرزش و ضربه
  • پایین بودن هزینه های نگهداری

فروش کوپلینگ های HRC

دسته ی دیگر کوپلینگ های لاستیکی کوپلینگ های HRC میباشند که به علت داشتن لاستیک مابین دو صفحه بالا و پایین خود قابلیت انعطاف پذیری بالا دارند که این امر باعث جبران ناهمگونی و نا هم سطحی شفت و الکترو موتور می شود که این کوپلینگ تا حد قابل قبولی این نا هماهنگی را جبران می کند.

از طرفی راه اندازی آسان این قطعه باعث کاهش هزینه های شما تا حد قابل قبولی میشود 

و در کنار سادگی نصب ما شاهد ایمنی قابل قبول این قطعه هستیم 

هزینه های تعمیر و نگهداری این کوپلینگ های HRC نیز بسیار ناچیز و خوب است .

شرکت کیهان افزار زاگرس سازنده ی کوپلینگ های HRC در تمامی سایز ها با توجه به درخواست مشتری میباشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :