09169005031

کوپلینگ هیدرولیکی

فروش کوپلینگ هیدرولیکی و انواع کوپلینگ ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط شرکت کیهان تجهیز انجام می شود و برای خرید کوپلینگ هیدرولیکی می توانید با همکاران ما تماس بگیید. به طور کلی یک دستگاه انتقال قدرت هیدرودینامیکی شامل مداری به صورت گردش سیال می باشد که مدار موجود با سیال پر شده است و دارای پمپ گریز از مرکز که عضو محک ان را تشکیل می دهد و یک توربین که عضو متحرک آن را تشکیل می دهد ساخته شده است. برای اینکه بتوان انرژی مکانیکی را توسط موتور انتقال داد ، انرژی از مکانیکی به هیدرولیکی تبدیل می شود که این انتقال در پمپ صورت می گیرد. اما در توربین این انرژی به شکل انرژی مکانیکی تبدیل می گردد. کوپلینگ ها اتصالاتی هستند که به وسیله ی آن عملکرد دستگاه ها ایجاد می شود.

کوپلینگ هیدرولیکی  چیست؟

کوپلینگ هیدرولیکی از اتصال سخت و مکانیکی میان موتور به عنوان عضو محرک و بخش گرداننده به عنوان عضو متحرک قرار می گیرد و بنابراین انتقال بین محرک و متحرک می تواند انجام پذیر باشد. برای استفاده از کوپلینگ هیدرولیکی ، از روغن هیدرولیک برای به حداقل رساندن لرزش ها و ضربات و شوک استفاده می شود.

کوپلینگ هیدرولیکی

مزیت کوپلینگ هیدرولیکی

یکی از مزایای مهم کوپلینگ هیدرولیکی این است که از طرف بار به موتور تا دو برابر مقدار مجاز نیروی مقاوم با بار را می توان وارد نمود و در صورتی که این بار بیش از دو برابر باشد ، روغن هیدرولیک بکسوات می کند و در نهایت از بار اضافی جلوگیری می کند و این یکی از مزیت های مهم کوپلینگ هیدرولیکی است و موجب جلوگیری از بریدن شافت و سوختن موثر می شود.

فروش کوپلینگ هیدرولیکی از طریق شرکت کیهان تجهیز با قیمت بسیار مناسب انجام می گیرد. برای خرید کوپلینگ هیدرولیکی و انواع کوپلینگ ها می توانید از طریق این مجموعه خریدی عالی را تجربه کنید.

کوپلینگ سیال یا کوپلینگ هیدرولیک ابزاری هیدرودینامیکی است که برای انتقال نیروی مکانیکی دوار استفاده می‌شود.در گیربکس های خودرو به عنوان جایگزینی برای کلاچ مکانیکی استفاده شده است و نیز همچنین در صنعت برای شفت های همراه با سیستم کلاچ و همچنین دور بالا و نیز در الکترو موتور های با دور و سرعت بسیار بالا استفاده میشود . همچنین کاربرد گسترده‌ای در درایوهای ماشین‌های دریایی و صنعتی دارد، جایی که عملکرد سرعت متغیر و راه‌اندازی کنترل‌شده بدون بارگذاری ضربه‌ای سیستم انتقال قدرت ضروری است.

شرکت کیهان افزار زاگرس با در نظر گرفتن نیاز صنعت و همچنین طبق استاندار های جهانی این قطعه ی حیاتی را تامین و تولید میکند شما میتوانید با تماس و یا مراجعه به شرکت با ما در ارتباط باشد و تجهیزات و هیدرو کوپلینگ های مورد نیاز خود تهیه نمایید

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :