09169005031
09169005031

کوپلینگ NORMEX ( نورمکس )

10 / 10
از 1 کاربر

کوپلینگ نورمکس یکی دیگر از کاربردی ترین انواع کوپلینگ انعطاف پذیر محسوب می گردد که در روند طراحی و ساخت ماشین آلات سنگین مشهود می باشد. شرکت کیهان افزار زاگرس در لیست محصولات خود توانسته اند موفق به فروش کوپلینگ NORMEX در سایزهای متفاوت گردند. کوپلینگ نومکس استاندارد دارای قطعاتی چون دو هاب و رینگ منعطف می باشند، تا بدین وسیله بتوانند ناهماهنگی میان شفت های ناهمراستا را مرتفع سازند. متناسب با محل بکارگیری چنین قطعاتی، خرید کوپلینگ نورمکس در سایزی متناسب با میزان قطر شفت ها انجام می پذیرد. جهت بکارگیری قطعات رینگ لاستیکی در فرآیند ساخت کوپلینگ NORMEX از لاستیک نیتل یا NBR استفاده می شود. در نتیجه دارای قابلیت میرایی داخلی بالایی هستند و توانایی جذب و کاهش میزان ارتعاشات پیچشی را دارند. از دیگر ویژگی های ممتاز کوپلینگ نورمکس می توان به قابلیت تحمل دمایی در بازۀ -40 الی +100 درجه سانتی گراد اشاره نمود که همچنان عملکرد اولیه خود را حفظ می کند.

کوپلینگ NORMEX

قیمت کوپلینگ نورمکس

قیمت کوپلینگ NORMEX مبتنی بر جنس متریال به کار رفته و همچنین سایز آن تعیین می گردد. هم اکنون متناسب با نیازی که سیستم های مکانیکی مختلف جهت مهار نمودن ارتعاشات محورهای محرک شفت ها دارند، می توانند از مزایای کوپلینگ نورمکس در سایز مناسب استفاده نمایند. از ویژگی های مواد لاستیکی نیتیل که در فرآیند ساخت کوپلینگ نورمکس استفاده می شود، می توان به مقاومت بالای آنها در برابر مواد روغنی، خاک، گریس، آب، زنگ زدگی و حلال های شیمیایی اشاره نمود. برخی از مصارف و خرید کوپلینگ نومکس عبارتند از موارد ذیل می باشند :

  • انواع کمپرسور
  • ساخت انواع پمپ
  • دستگاه های دمنده
  • ساخت انواع میکسر
  • طراحی نوارهای نقاله
  • گیربکس های صنعتی

در حال حاضر جهت استعلام قیمت کوپلینگ نورمکس می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت کیهان افزار زاگرس تماس گرفته و سفارشات خود را با تضمین کیفیت و اصالت قطعات کوپلینگ ثبت نمائید. 

کوپلینگ­های نرمکس:

کوپلینگ­های نرمکس از کوپلینگ­های نام آشنا در صنعت می­باشند که به تناوب و با توجه به عملکرد در محیط مورد استفاده قرار می­گیرند.

این کوپلینگ­ها که مطابق ا استاندارد شرکت Tschan طراحی می­گردند که در کنار انعطاف­پذیری قابل ملاحظه، میرایی لرزشی و عدم تطابق و نامحوری شفت­ها را در همه جهات جبران می­کند و اجازه می­دهد که ارتعاشات پیچش­های محدوده کار کردن ماشین آلات به مناطقی منتقل شود که هیچگونه اثر سوئی بر عملکرد سیستم متحرک به وجود نیاید.

انعطاف­پذیری چشمگیر در کنار قیمت مقرون به صرفه آنها در مقیاس جهانی ضمن عملکرد مناسب، کوپلینگ­های NORMEX را به کالای پرطرفدار در صنعت اتصالات تبدیل کرده است.

ساختار

این کوپلینگ­ها متشکل از یک اتصال لاستیکی و RUBBER و هاب­های انعطاف­پذیر بوده که عدم انطباق شفت­های متصل شونده به کوپلینگ را به سبب انعطاف­پذیری بالا جبران می­کند.

عملکرد

در این نوع کوپلینگ نوع اتصالات، گشتاور وارده از طریق حلقه لاستیکی ساخته شده از NBR کیفیت بالا منتقل شده که سبب ایجاد یک حلقه ضد ضربه و لرزش و مقاوم در برابر روغن و اثرات الکتریکی خواهد بود. این حلقه لاستیکی به صورت میانی درون کوپلینگ قرار می­گیرد و به رغم عمر با دوام در صورت استهلاک به راحتی قابل جایگزینی می­باشد.

این رابط لاستیکی با توجه به نیار مصرف­کننده در سختی­های مختلف تولید می­گردد که محدوده دمایی -30 درجه تا +100 درجه سانتیگراد را به لطف طراحی انعطاف­پذیر آنها تحمل می­کند.

کوپلینگ­های NORMEX در طیف وسیعی از اندازه­ها و تایپ­های مختلف از جمله تک بخش، چندبخش با دیسک ترمز و درام یکپارچه تولید می­گردند و همگی در دسترس صنعتگران و کاربران هستند.

حلقه لاستیکی کوپلینگ­های NORMEX به صورت میانی و یکپارچه درون کوپلینگ جایگزاری می­شوند و به رغم عمر و کارکرد بالا، درصورت خرابی، به راحتی قابل جایگزینی می­باشند. این رابرها در سختی­های مختلف و با توجه به نیاز مصرف کننده و عمکلرد سیستم آنها و با جنس متریال NBR با کیفیت بالا تولید می­شوند. که سختی بیشتر سبب انتقال قدرت و گشتاور بیشتر توسط این لاستیک می­شود و همچنین سختی کمتر سبب جبران ناهمگنی و ایجاد انعطاف پذیری بالا بین شفت­ و کوپلینگ خواهد شد.

 از انواع آن میتوان به محصولات زیر اشاره کرد :

1مجموع 4 محصول
انواع کوپلینگ نورمکس موجود بازار

انواع کوپلینگ نورمکس موجود بازار

بازدهی بالا کوپلینگهای تولید شرکت کیهان افزار زاگرس
NORMEX TYPE H

NORMEX TYPE H

کوپلینگ های تایپ H از سری نورمکس
NORMEX TYPE G

NORMEX TYPE G

کوپلینگ های تایپ G از سری نورمکس
NORMEX TYPE E

NORMEX TYPE E

کوپلینگ های تایپ E از سری نورمکس
1مجموع 4 محصول
ارسال نظر و نظرات ثبت شده